loader
loader
DOJAZD ZADZWOŃ
Aktualności oraz informacje dla przedsiębiorców Bądź na bieżąco

Biuro Praktyka BHP

12 czerwca 2019 r. na fanpage’u Pucki Plac (https://www.facebook.com/puckiplac) ukazał się wpis ze wskazówkami na co zwracać uwagę przy wyborze swojego biura. Miło nam ogłosić, że został napisany w oparciu o nasz wybór biura 🙂

Poniżej treść wpisu, można go również przeczytać na Facebooku – https://www.facebook.com/puckiplac/posts/892467387772316?__tn__=-R

Decydując się na otwarcie swojego biura ważne jest, aby pomieszczenie było praktyczne i plastycznie zaaranżowane. Praca w takim wnętrzu powinna być przyjemna i produktywna. Dlatego, tak ważny jest wystrój biura. Średnio spędzamy w nim 1/3 swojego aktywnego życia. Biuro to też miejsce przyjmowania klientów, którzy oceniają oraz wyrabiają sobie o nas opinię.

Bardzo przyjazne i eleganckie wnętrze stworzyła Pani Emilia Prus. W nowo powstałym budynku „Pucki Plac” w Pucku, Pani Emilia stworzyła klimat modnego industrializmu. Czerwona cegła na ścianie. Przełamana szarościami i bielą sufitu. Widoczny już od wejścia klasyczny zegar. Eleganckie czarne biurka z białymi blatami. W tym osadzona jest ciepła, drewniana podłoga. Ciekawym elementem są meble na dokumenty i aneks kuchenny. Wnętrze jest utrzymane w surowym klimacie.

Pani Emilia prowadzi doradztwo i szkolenia w zakresie BHP. Jestem pewny, że klientów tam nie zabraknie. Wnętrze świadczy o profesjonalnym podejściu do zawodu i przemyca dużą nutę empatii. To jedno z tych miejsc na mapie puckiego biznesu, z którym warto nawiązać współpracę.


2019 - 2024 © Praktyka BHP, Wszelkie prawa zastrzeżone, projekt i wykonanie pekades