loader
loader
DOJAZD ZADZWOŃ

Obsługa BHP — Puck

Świadczone przez nas usługi sprawią że zagadnienia związane z bezpieczeństwem pracowników w miejscu pracy przestaną być dla Państwa problemem, a ewentualne kontrole inspektorów pracy nie będą spędzać snu z powiek. Obsługa BHP, którą oferujemy firmom, obejmuje kursy i szkolenia BHP, przeprowadzanie analiz, szczegółowych audytów, sporządzanie instrukcji oraz dokumentacji oceny ryzyka zawodowego.

 

Dlaczego warto zdecydować się na outsourcing BHP?

Outsourcing usług BHP jest w Polsce oraz innych krajach europejskich coraz popularniejszą formą zapewnienia pracownikom bezpieczeństwa na stanowiskach pracy. Wyniki europejskich badań przedsiębiorstw ESENER wskazują, że przedsiębiorstwa funkcjonujące na obszarze Unii Europejskiej przeważnie korzystają z usług: lekarzy medycyny pracy (68%), specjalistów ds. BHP (63%) i ekspertów ds. zapobiegania wypadkom (52%).

Wśród większości pracodawców rośnie świadomość tego, że zewnętrzna obsługa BHP polegająca na pilnowaniu procedur bezpieczeństwa pracy, pozwala nie tylko na skuteczną ochronę zdrowia i życia pracowników, ale również umożliwia uniknięcie kosztów związanych z potencjalnymi wypadkami w miejscach pracy. Każda branża ma swoją specyfikę, dlatego współpracując z nami mają Państwo pewność, że najpierw dokonamy dogłębnej analizy procesów występujących w przedsiębiorstwie, a potem na tej podstawie sporządzimy listę potencjalnych zagrożeń wraz ze sposobami przeciwdziałania im.

2019 - 2023 © Praktyka BHP, Wszelkie prawa zastrzeżone, projekt i wykonanie pekades